Masáže

Ceník masáží

Rehabilitační masáže


Patří mezi oblíbené procedury. Jsou zaměřené na problémové a bolestivé partie jako jsou bedra, mezilopatkové svaly a ztuhlá šíje. Tyto masáže se kombinují s teplým rašelinovým zábalem, kvalitnim přírodním balzámem, měkkými technikami a manuální terapií. Ošetření se odvíjí od aktuálního stavu klienta, či jeho požadavkem.

Naším cílem je příznivě ovlivnit celkový stav organismu, odstranit bolest, zlepšit kondici. Pro zvýšení účinnosti se doporučuje v začátku každé terapie absolvovat masáž alespon 1x týdně . Takto dojde k urychlení regeneračních procesů svalové relaxaci a zklidnění.

Rezervace: 602 319 344

Masáž lávovými kameny


O blahodárném účinku horkých a drahých kamenů při masážích věděli lidé již před 5 tisíci lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, Číně, Thajsku a u severoamerických Indiánů.

Masáž lávovými kameny patří dnes mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci.

 • Odstraňuje blokace na důležitých bodech
 • Rozproudí energii ve Vašem těle
 • Má vysoký terapeutický a relaxační účinek

Lávové kameny se nahřejí na teplotu40 – 50 °C. Jednotlivé partie těla jsou nejdříve masírovány lávovými kameny. Tímto opravdu příjemným způsobem postupně uvolníme svalstvo.

Rezervace: 774 257 105

Masáže pohodlí

Dornova metoda


Dornova metoda je šetrná manuální terapie která pomáhá při potížích s pohybovým aparátem.Dochází k uvolnění blokád a bolesti v problematických partiích jako jsou kyčle, kolena, křížová oblast páteře. Tato metoda napravuje rozdílnou délku končetin a tím klienta může zbavit vleklých problémů se špatnou koordinací pohybu a bolestí páteře. Léčí problémy spojené se skoliózou páteře a bývá s úspěchem využívána ve fyzioterapii.

Provedení

Některé bolesti páteře mohou byt způsobeny celkovou poruchou statiky, jejíž příčinou může být nestejnoměrná délka končetin. V praxi je tento jev poměrně častý aniž by samotný postižený o této skutečnosti věděl.

Dornova metoda navrací jemným bezbolestným tlakem obratle a klouby do původní polohy za aktivní účasti klienta. Vzhledem k volnému a přirozenému pohybu končetin se Dornova metoda řadí mezi bezpečné terapie. Zásadně se neprovádí trhnutím, nebo takzvaným ,,prokřupáním“, které může způsobit nezvratná mikrotraumata a tím celkově zhoršit stav klienta. Dornova metoda bývá často prováděna ve spojení s Breussovou masáží.

 • Breussova masáž je citlivou, silně energetickou masáží zad, která je sto řesit tělesné, energetické a duševn íblokády a je výchozím bodem regenerace podvýživených plotének a klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, zlváště v oblasti kosti křížové.
 • Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbouránáí hluboko uložených psychických problémů.
 • Masáží zad v oblasti páteře různými masážními hmaty a dostatečném vmasírování masážního oleje, který je směsí za studena vylisovaného olivového oleje a třezalky, se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla.

Účinky

Ústup chronických problémů a vleklých bolestí páteře. Odstranění fyzických a psychických blokád. Odstranění bolestí kloubů. Často při prvním ošetření může klient vnímat výrazný ústup bolesti zejména v bederní oblasti.

Vzhledem k častým, dlouhodobě opomíjeným, problémům s pohybovým aparátem je třeba aby klient absolvoval několik procedur za sebou. Zvyšuje to účinnost této metody a navíc dlouhodobě dochází k odstranění bolesti a potíží pohybového aparátu.

Kontraindikace

Osteoporóza
Artróza 3. stupně
Akutní stavy jako např. nachlazení
Bechtěrovova nemoc

Rezervace: 602 319 344

Masáže ceník

Lymfodrenáž


Manuální neboli ruční lymfodrenáž je jemná masážní technika, která zlepšuje činnost lymfatického (mízního) systému a cirkulaci lymfy, odstraňuje její městnání v kůži a podkoží na nohou a rukou, ale i v obličeji a na trupu. Poruchy toku lymfy způsobují otoky a rozvoj celulitidy. Lymfatický systém špatně funguje v důsledku operací, úrazů, křečových žil, ale především díky sedavému způsobu života a nedostatku pohybu.

Činnost lymfatického systému přímo souvisí s obranyschopností organismu a se schopností bílých krvinek pohlcovat choroboplodné zárodky. Pokud trpíte opakovanými záněty, rýmou, špatně a dlouho se dostáváte z běžných virových a bakteriálních onemocnění, není pochyb o tom, že Váš lymfatický systém více či méně špatně funguje. Tato cílená jednoduchá masážní technika Vám může pomoci zlepšit Váš imunitní systém a jeho činnost.

Lymfodrenáž je doporučena:

 • Jako prevence a zmírnění celulitidy
 • K detoxikaci organismu a posílení imunity
 • Odstranění otoků na končetinách
 • Odstraní pocity těžkých a unavených nohou
 • Jako následná rehabilitace po borelioze, mononukleoze
 • Při migrénách a dalších bolestech hlavy
 • Proti akné a zánětům kůže
 • Při artrózách a bolestech kloubů

Lymfatický systém:

Vše, co sníme a vypijeme projde jícnem a žaludkem do tenkého střeva z důvodu zpracování (rozložení).Tuky, bílkoviny, cukry, i vitamíny, minerální látky a stopové prvky, proniknou stěnami tenkého střeva do krve. Krví jsou následně přeneseny do tkání, kde se spálí a zároveň zde vzniknou odpadní látky. Odpadní látky takto vzniklé jsou jen zčásti odplaveny krví neboť za odplavení odpadních látek zodpovídá lymfatický systém, který je rozvětven po celém těle. Lymfa z dolních končetin proudí od kotníků nahoru do tříselných uzlin, stejně tak lymfatické cévy z dolní poloviny zad.V oblasti pupku je tvořeno jakési sluníčko, jehož spodní paprsky jdou do třísel, horní paprsky do podpažních uzlin. Do těchto uzlin spadá lymfa také z horních končetin a horní poloviny zad. Lymfatické cévy z obličeje a krku spadají do spádové oblasti pod ušima a do jamky nad klíční kostí.Pokud je porušena průchodnost v obličejové části, může vznikat problém s akné. Všechny odpadní látky jsou následně přes ledviny a močové cesty vylučovány močí z těla ven. Tento výše zmíněný lymfatický systém nemá svou vlastní „pumpu“. Pohyb lymfy je zajištěn svalovou prací a odporem kůže – je tedy velmi pomalý. Většina lymfatických cév je uložena v prostoru mezi svaly a kůží a jsou velmi jemné a křehké. Z tohoto důvodu musí být i masáž lymfatických cest velmi jemným typem ošetření. Práce se omezuje na oblast kůže a podkoží, masážní hmaty jsou velmi pomalé.

Rezervace: 602 319 344

Medová masáž